Золотий готель у В’єтнамі: обережно, надмірна розкіш у кожному фото

Один з найбільш розкішних готелів у світі працює у в’єтнамському місті Ханой – це Dolce Hanoi Golden Lake. Він відкрився на початку літа поточного року і вражає відвідувачів показною розкішшю.

Золото тут буквально скрізь: ним оздоблені стелі, підлога, стіни, поруччя, двері, дзеркала. 24-каратним золотом вкриті навіть раковини, ванни та унітази у номерах, посуд, дверні ручки та диспенсери для мила. Для оформлення підлоги в центральній залі та стійки реєстрації використано коштовний чорний мармур, люстри виготовлені з кришталю.

Якщо вам і цього замало, на даху готелю відкритий басейн з неймовірним краєвидом на все місто, що також оздоблений позолоченими плитками. Та й це ще не все: весь фасад будівлі також оздоблений золотом, тож не помітити його просто неможливо.

Власники стверджують, що на оздоблення готелю витратили близько тонни золота, 200 млн доларів та 11 років. Заклад розташований біля озера Giang Vo, в ньому 441 кімната для гостей. За одну ніч у найрозкішнішому готелі доведеться заплатити від 250 доларів США.

Джерела, фото: msn.com, dolcehanoigoldenlake

Вас також може зацікавити: як виглядає лакшері-сафарі в Кенії

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *