Як виглядають новорічні ялинки в найбільших містах світу? Фото
Час Різдва та Нового року невпинно наближується і навіть пандемія його не зупинить! Попри карантинні обмеження та складну епідеміологічну ситуацію в більшості великих міст світу засяли святкові ялинки.
У нашу підбірку включені найяскравіші та найцікавіші на наш погляд новорічні ялинки.
Одна з найрозкішніших у світі новорічних красунь встановлена в магазині “Галері Лафайєт” на бульварі Осман в Парижі, Франція. Для прикрашання ялинки цього року використали сотні велетенських подарунків, кольорові помпони та кульки. Кожні 30 хвилин на ялинці вмикається надзвичайна святкова ілюмінацію. Завдяки відомому скляному місточку Glass Walk des Galeries Lafayette під самим куполом магазину кожний охочий може подивитись на різдвяні прикраси під незвичним кутом.


В Нью-Йорку, США, головну ялинку традиційно встановлюють біля Рокфеллер Центру. Цього року її висота становить 22,8 метра, вік – близько 80 років. Її привезли з міста Онеонта, штат Нью-Йорк. Для її декорування використали 8,04 км електричних гірлянд, величезну зірку Swarovski та 3 мільйони блискучих кристалів.


Однією з найкрасивіших ялинок Європи називають красуню у Вільнюсі, Литва. Цього року це не просто дерево – це сучасна інсталяція, створена таким чином, щоб відвідувачі могли милуватися нею здалеку. Висота композиції 24 метри, для її створення використані 6000 живих ялинкових гілок, 4 км різнокольорових електричних гірлянд та 150 квадратних метрів сяючих дзеркал.


На Староміській площі Праги, Чехія, традиційно сяє головна ялинка країни. А от відоме, улюблене містянами та туристами різдвяне містечко цього року вирішили не встановлювати через карантинні обмеження.

Святкову різдвяну ялинку та традиційний вертеп 11 грудня відкрили у Ватикані. 28-метрову ялину цього року привезли зі Словенії. Висота дерева складає 61,8 м, що робить його найвищим в Європі. Ялинкові прикраси для неї зроблені вручну з дерева безхатченками, дітьми та волонтерами. Святкова красуня буде дарувати радість та різдвяний настрій на площі Святого Петра до 10 січня 2021 року.


Традиційну ялинку в Базелі, Швейцарія, прикрасили на площі Münsterplatz. Прикраси для неї робив відомий декоратор Йоганн Ваннер.

Головну ялинку Тбілісі, Грузія, встановлено на проспекті Шота Руставелі, перед будівлею парламенту, а не на Площі Першої Республіки, як зазвичай. Зміни мають місце через відмову від облаштування традиційного новорічного містечка цього року.

Головну ялинку Берліна, Німеччина, встановлено перед Бранденбурзькими воротами. Її висота сягає 15 метрів,

В Сіднеї, Австралія, в центрі міста, на площі Мартін Плейс встановлено найвищу ялинку країни. Її прикрашають 110000 електричних ліхтариків, зірка діаметром 3,4 м, що змінює колір, та 330 спеціально зроблених глянцевих кульок.


Одна з найбільш неординарних новорічних “ялинок” встановлена у місті Шеньян, провінція Ляонін, Китай. Її зробили з 2021 пляшки з під вина. Висота витвору сягає 10 метрів!


Головне фото: https://www.britannica.com/story/how-did-the-tradition-of-christmas-trees-start
Читайте також: Новорічні ялинки 2021: красуні засяяли в більшості великих міст України