Як виглядають новорічні ялинки в найбільших містах світу? Фото

Час Різдва та Нового року невпинно наближується і навіть пандемія його не зупинить! Попри карантинні обмеження та складну епідеміологічну ситуацію в більшості великих міст світу засяли святкові ялинки.

У нашу підбірку включені найяскравіші та найцікавіші на наш погляд новорічні ялинки.

Одна з найрозкішніших у світі новорічних красунь встановлена в магазині “Галері Лафайєт” на бульварі Осман в Парижі, Франція. Для прикрашання ялинки цього року використали сотні велетенських подарунків, кольорові помпони та кульки. Кожні 30 хвилин на ялинці вмикається надзвичайна святкова ілюмінацію. Завдяки відомому скляному місточку Glass Walk des Galeries Lafayette під самим куполом магазину кожний охочий може подивитись на різдвяні прикраси під незвичним кутом.

Ялинка в Парижі. Фото: forbes.com/sites
Ялинка в Парижі. Фото: sortiraparis.com

В Нью-Йорку, США, головну ялинку традиційно встановлюють біля Рокфеллер Центру. Цього року її висота становить 22,8 метра, вік – близько 80 років. Її привезли з міста Онеонта, штат Нью-Йорк. Для її декорування використали 8,04 км електричних гірлянд, величезну зірку Swarovski та 3 мільйони блискучих кристалів.

Ялинка у Нью-Йорку. Фото: forbes.com/sites
Ялинка у Нью-Йорку. Фото lonelyplanet.com

Однією з найкрасивіших ялинок Європи називають красуню у Вільнюсі, Литва. Цього року це не просто дерево – це сучасна інсталяція, створена таким чином, щоб відвідувачі могли милуватися нею здалеку. Висота композиції 24 метри, для її створення використані 6000 живих ялинкових гілок, 4 км різнокольорових електричних гірлянд та 150 квадратних метрів сяючих дзеркал.

Ялинка у Вільнюсі. Фото: vakaruvejai.com
Ялинка у Вільнюсі. Фото: forbes.com/sites

На Староміській площі Праги, Чехія, традиційно сяє головна ялинка країни. А от відоме, улюблене містянами та туристами різдвяне містечко цього року вирішили не встановлювати через карантинні обмеження.

Ялинка в Празі. Фото: vakaruvejai.com

Святкову різдвяну ялинку та традиційний вертеп 11 грудня відкрили у Ватикані. 28-метрову ялину цього року привезли зі Словенії. Висота дерева складає 61,8 м, що робить його найвищим в Європі. Ялинкові прикраси для неї зроблені вручну з дерева безхатченками, дітьми та волонтерами. Святкова красуня буде дарувати радість та різдвяний настрій на площі Святого Петра до 10 січня 2021 року.

Ялинка у Ватикані. Фото: forbes.com/sites
Ялинка у Ватикані. Фото: catholicnewsagency.com

Традиційну ялинку в Базелі, Швейцарія, прикрасили на площі Münsterplatz. Прикраси для неї робив відомий декоратор Йоганн Ваннер.

Ялинка в Базелі. Фото: vakaruvejai.com

Головну ялинку Тбілісі, Грузія, встановлено на проспекті Шота Руставелі, перед будівлею парламенту, а не на Площі Першої Республіки, як зазвичай. Зміни мають місце через відмову від облаштування традиційного новорічного містечка цього року.

Ялинка в Тбілісі. Фото: sputnik-georgia.ru

Головну ялинку Берліна, Німеччина, встановлено перед Бранденбурзькими воротами. Її висота сягає 15 метрів,

Ялинка у Берліні. Фото: http://www.china.org.cn/photos/2020-11/30/content_76962958_3.htm

В Сіднеї, Австралія, в центрі міста, на площі Мартін Плейс встановлено найвищу ялинку країни. Її прикрашають 110000 електричних ліхтариків, зірка діаметром 3,4 м, що змінює колір, та 330 спеціально зроблених глянцевих кульок.

Ялинка у Сіднеї. Фото: forbes.com/sites
Ялинка у Сіднеї. Фото: whatson.cityofsydney.nsw.gov.au

Одна з найбільш неординарних новорічних “ялинок” встановлена у місті Шеньян, провінція Ляонін, Китай. Її зробили з 2021 пляшки з під вина. Висота витвору сягає 10 метрів!

“Ялинка” в Китаї. Фото: forbes.com/sites
“Ялинка” у Китаї. Фото: www.gettyimages.dk

Головне фото: https://www.britannica.com/story/how-did-the-tradition-of-christmas-trees-start

Читайте також: Новорічні ялинки 2021: красуні засяяли в більшості великих міст України

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *