В Україні оберуть 250 безпечних туристичних об’єктів

У часи пандемії безпека стала пріоритетом для усіх об’єктів, пов’язаних з туризмом. Персонал в масках та рукавичках, дистанція, дезінфекція – такою є нова реальність для бізнесу у 2020-му році. Національна Туристична Організація України вирішила відзначити об’єкти, які прийняли та запровадили у своїй роботі стандарти безпеки світового рівня. 

До участі у #SafeTravels Contest запрошують туроператорів, готелі, аеропорти, туристичні атракції та об’єкти роздрібної торгівлі. Реєстрація учасників триватиме до 31 грудня, 23:00, а оголошення переможців заплановане на 6 січня 2021-го року. 

Всього буде визначено 250 переможців (по 10 від кожної області України) за такими номінаціями: 

• Безпечний готель

• Безпечний туроператор

• Безпечний аеропорт

• Безпечна туристична атракція 

• Безпечний торгівельний заклад

Таким чином, у часи небувалого спаду туристичної активності у бізнесу є ще одна можливість донести до потенційних клієнтів інформацію про рівень заходів безпеки на їхніх об’єктах.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сторінці НТОУ.

“SafeTravels” – глобальна ініціатива Всесвітньої ради з подорожей та туризму (WTTC), спрямована на  зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності. Національна Туристична Організація України заохочує використання бізнесом спеціально розробленого знаку “SafeTravels”, що дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії як такі, що прийняли і виконують глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля того, щоб туристи подорожували безпечно.

Головне фото: Matilda Wormwood, Pexels

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *