В МАУ оновили програму польотів на початок осені: відмінено рейси у 12 напрямків

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” оприлюднила  оновлену програму польотів на початок осені, враховуючи епідеміологічні обмеження країн Шенгенської зони та інших країн світу.

Як повідомляють на сайті компанії, у зв’язку з продовженням відповідних карантинних обмежень МАУ у вересні змушена відмінити рейси до Венеції (VCE), Стокгольма (ARN), Копенгагена (CPH), Гельсінкі (HEL), Неаполя (NAP), Цюріха (ZRH), Будапешта (BUD), Тбілісі (TBS), Ларнаки (LCA), Франкфурта (FRA), Відня (VIE) та Варшави (WAW).

Внутрішні рейси будуть здійснюватися за напрямками Львів (LWO), Херсон (KHE), Одеса (ODS).

З 03.09.20 з Києва до Львова рейси будуть виконуватися щопонеділка, щочетверга та щоп’ятниці. Зі Львова до Києва будуть виконуватися рейси щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі.

З 04.09.20 з Києва до Херсона можна дістатися щоп’ятниці та щонеділі. З Херсона до Києва щопонеділка та щосуботи.

Починаючи з 02.09.20 з Києва до Одеси рейси будуть виконуватися щоденно, крім вівторка. З Одеси до Києва можна буде дістатися щоденно, крім середи.

Міжнародні рейси МАУ планує здійснювати за такими напрямками: Київ – Амстердам ( АMS) – Київ, Київ – Лондон (LGW) – Київ, Київ – Париж (CDG) – Київ, Київ – Ніцца (NCE) – Київ, Київ – Мілан (MXP) – Київ, Київ – Дубай (DXB) – Київ, Київ – Каїр (CAI) – Київ, Київ – Мюнхен (MUC) – Київ, Київ – Баку (GYD) – Київ, Київ – Стамбул (IST) – Київ, Одеса – Стамбул (IST) – Одеса, Київ – Тель-Авів (TLV) – Київ, Одеса – Тель Авів (TLV) – Одеса, Київ – Єреван (EVN) – Київ, Київ – Мадрид (MAD) – Київ.

Зміни частот відбудуться на наступних маршрутах:

  • Київ – Амстердам (AMS) – Київ – оборотні рейси щодня, крім вівторка та четверга;
  • Київ – Лондон (LGW) – Київ – рейс планується 02.09;
  • Київ – Каїр (CAI) – Київ – щовівторка та щочетверга, повернення до Києва щосереди та щоп’ятниці;
  • Київ – Дубай (DXB) – Київ – додається ще дві частоти щоп’ятниці та щонеділі;
  • Київ – Париж (CDG) – Київ – рейси здійснюватимуться щоденно, крім вівторка та п’ятниці;
  • Київ – Баку (GYD) – Київ – щосереди та щонеділі. Повернення до Києва щопонеділка та щочетверга;
  • Київ – Стамбул (IST) – Київ – рейси здійснюватимуться щоденно, крім вівторка та середи.

В МАУ також планують поступове відновлення та розширення своєї мережевої моделі. З другої половини вересня будуть відновлені внутрішні та міжнародні рейси за маршрутами: Харків – Тель Авів (TLV) – Харків, Дніпро – Тель Авів (TLV) – Дніпро, Київ – Харків (HRK) – Київ, Київ – Дніпро (DNK) – Київ, а також додаткова частота за маршрутом Київ – Мілан (MXP) – Київ.

Усі інші маршрути залишаються без змін. 

Пасажирам з квитками, оформленими на бланках МАУ, доступні нові розширені можливості сервісу “Керування бронюванням”, що дозволяють самостійно у режимі онлайн змінювати дату перельоту. Детальніше за посиланням.

Головне фото: Fly UIA

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *