В Ізмаїлі обирають туристичний логотип міста

В місті Ізмаїл Одеської області оголосили конкурс на розробку туристичного логотипу. Він відбувається в рамках проєкту “Промоція туристичного потенціалу старовинного міста Ізмаїл”, який реалізує ГО “Придунайський центр громадських ініціатив” за підтримки Українського культурного фонду спільно з Ізмаїльською міською радою та Ізмаїльським державним гуманітарним університетом.

Мешканцям міста пропонують вибрати до 10 робіт з представлених 36 варіантів у Google-опитувальнику:

https://docs.google.com/forms/d/1HRuS3MU7ubHpJ55lw3pW1p4bsOCicSEvhKpnhZLd250/edit?usp=sharing

За інформацією організаторів голосування відбувається анонімно, без зазначення прізвищ розробників, що дозволяє розраховувати на неупередженість оцінок. До робіт додаються описи, що пояснюють ідею логотипу.

Онлайн-голосування триватиме до 19 липня включно, після чого на розгляд Оргкомітету конкурсу перейдуть 5 кращих робіт, обрані в мережі. Члени Оргкомітету у складі 17 осіб оцінять роботи на предмет плагіату і “накрутки” голосів, кожен зробить свій вибір персонально.

Як показує аналіз логотипів, представлених на народне голосування, їхні автори зробили основний акцент на головні пам’ятки Ізмаїла (мечеть, Свято-Покровський собор, пам’ятник Олександру Суворову), на статус портового міста і географічне розташування на річці Дунай.

Для того, аби участь у конкурсі взяли всі охочі, на I етапі були допущені роботи, як створені у векторі, так і намальовані від руки, без вікових обмежень.

Логотипи, які вийдуть у фінальну стадію, повинні будуть мати відображення виключно в векторі. За умовами конкурсу переможець стане відомий до кінця липня.

Організатори конкурсу зазначають, що туристичний логотип міста не замінює герб міста, а виконує функцію брендування Ізмаїла як туристичної дестинації. Як правило, такий логотип використовується на сувенірній, презентаційній, рекламній продукції.

Інформація, фото: ГО “Придунайський центр громадських ініціатив”.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *