В італійському селі туристи можуть цілий тиждень не платити за житло

Село Сан-Джованні-ін-Гальдо, розташоване на півдні Італії в регіоні Молізе, пропонує туристам безкоштовне житло на час відпустки. Таким чином сюди сподіваються привернути більше відпочивальників, повідомляє Lonely Planet.

Сан-Джованні-ін-Гальдо. Фото quotidianomolise.com

Як і скрізь в Італії, в Сан-Джованні-ін-Гальдо стрімко зменшується кількість мешканців і багато будинків стоять порожніми. Селище розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості усього за дві години їзди від Риму та Неаполя, і лише за 40 хвилин від Адріатичного узбережжя, тож воно може стати зручним плацдармом для вивчення місцевих пам’яток та знайомства з цією частиною країни.

Місцевий активіст Енцо Луонго розробив та запустив цікавий проєкт “Regalati il Molise” (“Подаруйте собі Молізе”). Протягом трьох місяців, з 4 липня до 3 жовтня, туристи зможуть до семи днів жити в одному зі спорожнілих будинків села безкоштовно. На його думку, зекономлені гроші допоможуть їм краще дослідити регіон, познайомитись з його природою, кухнею та винами.

Містер Луонго розказав виданню the Telegraph: “Через десятиріччя еміграції в регіоні Молізе є чимало будинків, які роками стоять порожніми. Місцеві селища мальовничі, але малонаселені, в них не розвинена туристична інфраструктура. Тож, ми подумали: як нам відновити наші села? Як привернути туристів у ці складні для туризму часи? І народилась ідея проєкту”.

Апенніни, Італія. Фото lonelyplanet

Щоб отримати можливість пожити в італійському містечку безкоштовно, потрібно заповнити спеціальну форму та розповісти, чому ви б хотіли познайомитись з Молізе. Заповнену форму треба відправити на електронну адресу сільської культурної спілки (e-mail вказаний у формі). Заявки можна подавати від однієї особи або від групи до 5 людей.

Сан-Джованні-ін-Гальдо. Фото signoradeifiltri

Раніше ми розповідали, що в Берліні анонсували незвичайну туристичну подію під назвою “Ми любимо подорожувати!”

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *