Укрзалізницею розроблений план поетапного відновлення приміського сполучення

План передбачає дві черги відновлення приміського залізничного сполучення поїздів“, – повідомляє виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Як тільки Уряд скасує заборону на регулярні пасажирські перевезення, “Укрзалізниця готова оперативно здійснити призначення поїздів і сповістити населення про відновлення приміського сполучення“, – йдеться в повідомленні.

Зараз співробітниками Укрзалізниці проводиться технічний огляд обладнання і рухомого складу, перевіряється готовність кас та платіжних терміналів до роботи, здійснюється поточний ремонт у вокзалах та поїздах.

Укрзалізниця приміське сполучення
Фото: Ukrzaliznytsia

Іван Юрик уточнює: “Відновлення приміського пасажирського сполучення, згідно плану, відбудеться у два етапи: на першому етапі на колії повернуться 745 приміських поїздів для забезпечення підвозу громадян до місць роботи в години «пік», на другому – плануємо призначити ще 571 поїзд, і, таким чином, повністю відновити приміський залізничний рух.

Керівник компанії також нагадав про те, що приміське сполучення є збитковими через недостатню компенсацію місцевими бюджетами за поїздки пільгових категорій громадян.

Головне фото: 1news

Раніше ми повідомляли, що компанія Windrose запускає рейси по Україні. Ціни на квитки від 631 грн!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *