Коломийщина продовжує розвивати оздоровчий туризм: відкриті три нові маршрути

У межах реалізації проєкту у селах Пилипи, Тростянка, Кропивище Івано-Франківської обл. підготували три туристичні маршрути, що мають загальну протяжність у 41,5 км. Про це повідомляє Укрінформ.

Читати далі

Фестиваль велетенських повітряних куль проведуть в Києві

Попри карантинні обмеження вже найближчими вихідними, 26-27 листопада, в Києві, на ВДНГ проведуть фестиваль “Монгольф’єрія”. Організатори стверджують, що подія подібного формату в Україні відбудеться вперше.

Читати далі

Google та Держтуризм підписали меморандум про співпрацю

2 листопада Державне агенство розвитку туризму України підписало меморандум з компанією Google, який передбачає співпрацю в галузі розвитку та діджиталізації української туристичної сфери.

Читати далі

Мандрівник з Чернігова пішки пройшов всю Україну за 35 днів

Нещодавно з пішої мандрівки Україною повернувся відомий чернігівець, мандрівник, письменник та журналіст Олександр Волощук. За 35 днів він пройшов пішки всю країну з півночі на південь, повідомляє ichernihivets.

Читати далі

Десна критично обміліла. Як це вплине на туризм у регіоні?

Рівень води в Десні впав до рекордно низьких за останні 140 років спостереження показників. Ситуація набула майже катастрофічних масштабів, а екологи та метеорологи б’ють на сполох, пише chernigiv.name.

Читати далі

Палац Тарновських розмістили на листівках доповненої реальності

У Національному історико-культурному заповіднику “Качанівка” з’явиться нова сувенірна продукція – палац Тарновських розмістили на незвичайних листівках доповненої реальності. Про це пише chernigiv-future із посиланням на Кишенькове Місто – Pocket City.

Читати далі

300-річний “козацький” дуб біля Полтави перетворили у скульптуру

У Щербанівській громаді вирішили дати сухому дереву друге життя – тепер його прикрашають барельєфи з українськими мотивами.

Читати далі

Запорізька область обирає новий туристичний логотип та айдентику

Команда Запорізької Обласної Державної Адміністрації у співробітництві з маркетинговою компанією Evolution представили три концепти майбутньої айдентики та логотипу Запорізької області, триває голосування.

Читати далі

Ювілейний сезон фестивалю “Зелена Сцена” скасували

Фестиваль “Зелена Сцена”, який останніми роками став справжньою візитівкою Чернігова, скасовують через брак коштів. Про це повідомляє chernigiv-trend з посиланням на “Суспільне”.

Читати далі

В Україні планують створити мережу Регіональних туристичних організацій

Регіональні туристичні організації. Навіщо вони потрібні туристичному сектору та які основні напрямки їхньої роботи?

Читати далі