Вікіпедія обрала 10 кращих фото українських пам’яток

Днями закінчився міжнародний конкурс від Вікіпедії “Вікі любить пам’ятки”. За його результатами обрані 10 кращих фотографій пам’яток України.

Читати далі

Обмеження на туристичні подорожі українців до Європи продовжено

Рада ЄС цілком очікувано не внесла Україну в список країн, для громадян яких рекомендується зняти обмеження на несуттєві (туристичні) подорожі до ЄС, повідомляє Lowcost.UA.

Читати далі

Новорічні ялинки 2021: красуні засяяли в більшості великих міст України

Приходу Нового, 2021 року усі очікують з особливим нетерпінням. Через карантинні обмеження новорічні святкування в багатьох містах цьогоріч дуже обмежені, проте ялинки встановили та вже запалили майже в усіх обласних центрах України.

Читати далі

У Житомирі відновлюють приміщення старовинної водонапірної вежі

Вже 18 грудня у житомирській водонапірній вежі відбудеться перша безкоштовна мистецька виставка. Приміщення пам’ятки, яка довгий час стояла пусткою, вдалося привести до ладу силами волонтерів.

Читати далі

Сфера обслуговування має перейти на українську з 16 січня

Відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, вже з 16 січня 2021 року усі надавачі послуг мають обслуговувати споживачів виключно українською.

Читати далі

Найкрасивіший автомобільний маршрут в Україні відкрили на Закарпатті

Завдяки державній програмі “Велике будівництво”, високогірну дорогу державного значення – Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я відремонтовано. Рух цією трасою відкрито для всіх видів транспорту, пише УНІАН.

Читати далі