На київських пляжах перевірили якість води. А пляж “Троєщина” отримав “Блакитний прапор”

Після висновків Держпродспоживслужби київські пляжі офіційно відкриті для купання, – про це під час онлайн-брифінгу повідомив мер Віталій Кличко

“Міські пляжі відкрили для купання. Цього року паспорти готовності отримали 12 пляжів та 20 зон відпочинку без купання. Які саме – можна ознайомитися на сайті комунального підприємства “Плесо”.


Пляж “Троєщина”

Держпродспоживслужба провела лабораторні дослідження води. Перевірили і якість питної води у фонтанчиках на пляжах.

На сайті “Плеса” також повідомляється, що 18 червня пляж “Троєщина” вперше отримав міжнародну екологічну відзнаку “Блакитний прапор”.


Пляж "Троєщина" блакитний прапор
Пляж “Троєщина”

Цей пляж є одним із найбільш відвідуваних у столиці: за один літній день ним користуються до 10 000 людей. Площа пляжу: 4,8 га, тут функціонує 2 рятувальних поста, капітальний ремонт було здійснено у 2019 році.

Міжнародною нагородою “Блакитний прапор” з 1987 року щорічно відзначають пляжі у багатьох країнах світу, що відповідають 33-ом критеріям та вимогам.


Пляж “Троєщина”

Незалежне Міжнародне Журі Програми “Blue Flag” оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо.

Даний екологічний сертифікат видається на 1 рік. Дію статусу продовжують після міжнародної перевірки лише за умови подальшого дотримання вимог Програми.


Пляж “Троєщина”

“Блакитний прапор” мають ще 7 муніципальних пляжів Києва: “Дитячий”, “Венеція”, “Молодіжний”, “Золотий”, “Веселка”, “Пуща-Водиця”, “Галерний”. Карту столичних пляжів можна переглянути тут

Джерело, фото: Плесо

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *