У Добропарку розпочався фестиваль арт-об’єктiв “ДоброФест”

18 червня на території “Добропарку” під Києвом розпочав роботу Перший Фестиваль арт-об’єктiв “ДоброФест”.

Масштабні авторські інсталяції з природних матеріалів та живих квітів створювали найвідоміші флористи та флористки України.В Асоціації Українських Флористів розповіли, як тривала робота творчого дуету Анни Ӏлляшенко та Олександри Асєєвої:

“7 днiв перед “ДоброФестом” для дівчат пройшли за новим спартанським графiком. Будильник нещадно дзвонить о 4.30. Потiм поїздка на 30 км вiд Києва за гiлками лiщини. Звiдти – ще 40 км до “Добропарку”. Ӏ вже там тендiтнi дiвчата залишались один на один з 3-метровим арт-об’єктом та безжально пекучим сонцем. Весь монтаж лише удвох, вiд першої гiлки до останньої троянди”.


“Об’єкт цiєї команди глибоко символiчний та, певно, особистий ‑ “Дерево бажань”. Це потаємний куточок всерединi кожного з нас, де можна вiдпочити вiд метушливого свiту, вiдчути себе окриленим та натхненним, побути наодинцi зi своїм мережаними мрiями. Дуже непросте композицiйне рiшення. З технiчного ж боку, це масштабна, складна для монтажу та, зрештою, достойно виконана работа. Все-таки вiдчувається професiйна школа Нiколае Агопа”.Керівником іншої команди був знаний флорист Сергій Парфенов. Арт-обєкт “Порожнеча”, над яким працювали ще 8 флористів, це “спроба осмислити та втiлити платонiвску iдею “наповненостi порожнечi”: при всiй уявнiй наповненостi оточуючого свiту, у ньому багато порожнечi, i саме порожнеча наповнює собою простiр. Чиста дiалектика, що її вдалося втiлити за допомогою знову ж таки дiалектичного поєднання грубих форм з чистотою виконання”, – розповідають в Асоціації.Тож відвідувачам радять прихопити фотоапарати, адже стильних фотозон тут більш, ніж достатньо. Парк відкритий щодня з 10:00 до 20:00, ціну квитків можна дізнатися тут.

Джерело, фото: Добропарк, Асоціація українських флористів


Добропарк Доброфест
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *