Озвучений новий рейтинг міст з найкращими туристичними брендами

Незалежна консалтингова компанія Saffron опублікувала новий рейтинг City Tourism Brand Barometer, де названі 10 міст з кращими туристичними брендами.

Читати далі

Таїланд введе туристичний збір у розмірі 10$ цього року

Найближчим часом туристам доведеться заплатити додаткові 300 тайських батів ($10) туристичного збору, повідомляє УНІАН. Влада країни обговорювала введення туристичного мита

Читати далі

Цифрові ілюмінатори – новинка для тих, хто скучив за авіаподорожами

Японські компанії Joled та Landskip розробили особливий гаджет для тих, хто скучив за авіаперельотами – це цифровий ілюмінатор Sky Scape.

Читати далі

Як виглядають новорічні ялинки в найбільших містах світу? Фото

Час Різдва та Нового року невпинно наближується і навіть пандемія його не зупинить! Попри карантинні обмеження та складну епідеміологічну ситуацію в більшості великих міст світу засяли святкові ялинки.

Читати далі

Великобританія на карантині через новий штам коронавірусу

Все більше країн світу обмежують залізничне та авіасполучення з Великобританією через новий штам коронавірусу VUI-202012/01. Перші випадки нового захворювання були зафіксовані саме на території острівного королівства.

Читати далі

У Китаї між багатоповерхівками знайшли 9-метрову релігійну скульптуру

Мешканці китайського міста Чунцін роками проходили вулицею між двох житлових будинків не здогадуючись, що у них під ногами – величезна релігійна статуя.

Читати далі

Європейські країни посилюють “коронавірусні” обмеження напередодні Різдва

Цього року Європа готується до Різдва по-особливому. Замість планування святкової програми очільники країн та муніципалітетів мають інше завдання – зробити так, аби континент не накрила чергова хвиля захворюваності на Covid-19.

Читати далі

Турецька провінція Анталія потерпає від повені: масштаби вражають

Через потужні зливи, град та сніг великі території курортної провінції Анталія опинилися під водою. В деяких регіонах немає електрики, постраждала туристична інфраструктура, в сільських районах втрачені врожаї.

Читати далі