Що таке “голі відпустки”?

На початку 2020 року видання Forbes назвало “голі відпустки” модним туристичним трендом, який набирає популярність в усьому світі.

Під даним трендом мається на увазі відпочинок для нудистів та натуристів, який англійською має назву “nakations” (поєднання слів naked – голий та vacations – відпустка). Як повідомляє видання travelnoire.com, такі подорожі – це не лише про відмову від одягу на відпочинку та рівну засмагу. Це і про єднання з природою, про можливість відчути, як це – подорожувати без усього зайвого.

Поціновувачам голих відпусток зараз пропонують пішохідні та велосипедні прогулянки, заняття йогою, цілі круїзи без одягу. Для них навіть відкриваються спеціальні ресторани, проводяться фестивалі та свята. В Європі постійно зростає кількість пляжів, дружніх до нудистів.

Нещодавно було навіть створено незвичайну платформу для бронювання житла NaturistBnB, де натуристи та нудисти можуть обрати для себе будинок чи готель для відпустки.

Фото travelindustrytoday.com

Kat Whitmire з туристичної агенції “Bare Necessities Tour & Travel” в США каже:

Відпочинок без одягу в компанії людей, які поділяють твої цінності та не засуджують тебе, дарує відчуття неймовірної свободи! Дуже багатьом людям це подобається, так вони можуть бути самими собою. Людям важко бути сердитими чи злими без одягу!

Портал The Loop називає причиною популярності “голих відпусток” загальну втому від ґаджетів та технологій, бажання стати ближчими до природи, визнати свою вразливість та відновити реальні зв’язки між людьми.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *