Що таке апарт-готель?

Апарт-готель (англ. aparthotel) – це особливий вид комерційної нерухомості, що, як і звичайний готель, керується оператором, але номери в ньому належать різним власникам.

Це зручний та досить прибутковий спосіб вкласти гроші, особливо, якщо готель розташований на популярному курорті. Кожний охочий може придбати одне чи декілька приміщень та передати їх в управління керівній компанії. Саме вона займатиметься обслуговуванням апартаментів, меблюванням, прибиранням, пошуком пожильців, а власник періодично отримуватиме з них дохід.

По суті, апарт-готель – це багатоквартирний будинок зі зручними апартаментами, що обладнані кухнею та необхідними побутовими приладами. Мандрівники можуть жити тут кілька днів або ж декілька місяців, та, за бажання, почуватись як вдома: самостійно готувати, прибирати, прати. Або ж можуть скористатись запропонованими готельними послугами в разі потреби.

В світі апарт-готелі дуже популярні через відносно невисокі ціни на проживання, комфортні умови та спрощену реєстрацію. Англійською вони також називаються: condo hotelcondotelhotel condo або contel.

В Україні такий тип готелів тільки починає з’являтись – зараз це новий спосіб інвестицій.

Також читайте про те, що таке готель гарні

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *