В МАУ оновили програму польотів на початок осені: відмінено рейси у 12 напрямків

На вересень заплановані польоти у 15 міжнародних напрямків, а також до Львова, Херсона та Одеси.

Читати далі

З 26 червня “Укрзалізниця” відновлює поїзди до Львова

За словами в.о. голови правління компанії “Укрзалізниця” Івана Юрика, вже з п’ятниці, 26 червня знову запускають 4 пасажирські поїзди «Інтерсіті+», а також нічні поїзди зі Львова до Києва та Одеси.

Читати далі

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на 6 західних напрямків. Перелік

Таким чином, наразі в УЗ можна придбати квитки на 35 потягів. Раніше повідомлялося, що з 1 червня заплановано запустити 42 поїзди, з яких 10 – Інтерсіті+ і 32 – далекого сполучення.

Читати далі

Lufthansa має намір відновити рейси з Києва у червні

Між тим визначеності щодо відкриття кордонів для міжнародного сполучення поки що немає. Межі Шенгену досі залишаються закритими на в’їзд.

Читати далі

Укрзалізницею розроблений план поетапного відновлення приміського сполучення

“План передбачає дві черги відновлення приміського залізничного сполучення поїздів”, – повідомляє виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Читати далі

Компанія Windrose запускає рейси по Україні. Ціни на квитки від 631 грн!

Вже з 20 травня українська чартерна авіакомпанія Windrose почне виконувати щоденні рейси між Києвом, Львовом, Одесою, Харковом, Миколаєвом та Дніпром. Ціни обіцяють дуже демократичні!

Читати далі

Як коронавірус змінить авіаподорожі? Версія Forbes

Журналісти впливового видання Forbes провели дослідження та висловили припущення щодо того, як саме зміняться авіаподорожі після перемоги на коронавірусом.

Читати далі

Дешевих авіаквитків чекати не варто: інформація від керівництва Борисполя

Гендиректор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін зробив прогноз, згідно з яким після карантину користувачі ще деякий час не побачать дешевих авіаквитків.

Читати далі

Аеропорти світу нагадують склади авіатехніки. Фото

Авіакомпанії світу тимчасово призупинили майже 90% польотів. Тож зараз більшість літаків просто стоїть на території домашніх аеропортів.

Читати далі