“Ми любимо подорожувати!” – незвичайну туристичну подію анонсували в Берліні

ITB Berlin та Берлінський фестиваль подорожей вирішили об’єднатися для проведення незвичайної події, яка покаже галузі реальні шляхи для виходу з кризи.

Як повідомляє TravelDailyNews із посиланням на організаторів заходу, це буде гібридна подія, в рамках якої чималий досвід ITB Berlin – головного світового туристичного шоу – поєднається зі свіжим динамічним духом фестивалю.

Захід під назвою “We Love Travel! – a tourism recovery pop-up event” (“Ми любимо подорожувати! – неочікувана подія відродження туризму”) буде проведений 16-18 жовтня 2020 року на території Arena Berlin. Джулія Зоннеманн (Julia Sonnemann) PR-менеджер ITB Berlin зазначила:

“Під час пандемії та карантину нас усіх найбільше вразило те, що живий людський контакт – посмішки, спілкування, дотики – нічим не замінити. Туризм завжди був та залишиться “бізнесом людей”, і що нам зараз потрібне найбільше – це платформа для відновлення індустрії, старих стосунків та налагодження нових”.

Тож, ця подія на три дні збере разом основних гравців туристичного ринку: готельєрів, рестораторів, рекламників, блогерів та мандрівників. Вони спільними зусиллями спробують знайти реальні шляхи відновлення туристичної індустрії, надихнуть один одного на нові звершення. “We Love Travel!” стане платформою для обговорення того, як має виглядати туризм в майбутньому, якими будуть пріоритети галузі.

З огляду на підвищені заходи безпеки, ця подія буде поєднанням особистих та онлайн зустрічей, в її рамках вже заплановані численні виставки, семінари, презентації, дискусійні панелі. Детальну інформацію організатори обіцяють надати вже найближчим часом.

Головне фото: traveldailynew

Раніше ми також розказували, яким бачить світ подорожей в майбутньому співзасновник Airbnb Браян Ческі.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *