Мандрівник з Чернігова пішки пройшов всю Україну за 35 днів

Нещодавно з пішої мандрівки Україною повернувся відомий чернігівець, мандрівник, письменник та журналіст Олександр Волощук. За 35 днів він пройшов пішки всю країну з півночі на південь, повідомляє ichernihivets.  

Протягом подорожі він подолав 1050 км та пройшов від села Грем’яч Чернігівської обл. (найпівнічніша точка України) до села Вилкове Одеської області (зараз це крайня точка на півдні, не враховуючи тимчасово окупований Крим). Олександр проходив в середньому по 35 км за день, а одного дня навіть встановив особистий рекорд та подолав 45 км. 

Майже весь шлях він пройшов пішки, але одного разу йому довелось скористатись машиною:

«У мене був один випадок вимушеного автостопу. Справа в тому, що через Кременчуцьке водосховище, якщо рухатися від Золотоноші на Черкаси, є гребля десь км 10. І останній км – це автомобільно-залізничний міст, прохід пішки через який заборонений. Я цього не знав, наблизився до моста, назустріч мені вийшла людина з рушницею і сказала, що пройти пішки не можна. Тому я був вимушений спіймати машину і цей кілометр під’їхати», – розказав він.

Олександр Волощук називає цю мандрівку підготовкою до пішої подорожі через монгольську пустелю Гобі, яку він запланував на наступний рік. “Але це ж лише за умови, що будуть відкриті кордони“, – наголошує мандрівник. Як ні, то він планує ще раз пройти по Україні, але цього разу з заходу на схід.

Джерело: ichernihivets. Фото: Facebook

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *