Lufthansa має намір відновити рейси з Києва у червні

Lufthansa має намір відновити регулярні рейси з Києва у Франкфурт з 1 червня, – повідомляє avianews.com.

У перші 2 тижні передбачені польоти з частотою 3 рази на тиждень – по понеділкам, середам та п’ятницям. Раніше стандартний розклад передбачав польоти між цими двома містами 20 разів на тиждень.

Між тим визначеності щодо відкриття кордонів для міжнародного сполучення поки що немає. Межі Шенгену досі залишаються закритими на в’їзд. Ні Брюссель, ні Берлін поки що не повідомили, коли громадянам України знову буде дозволено потрапити у Шенгенську зону через німецькі аеропорти, – йдеться у матеріалі.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що ведеться робота з авіаперевізниками та Міністерством закордонних справ аби визначити країни, з яких розпочнеться запуск авіаперельотів. 

В опублікованому графіку відновлення регулярного пасажирського сполучення, авіаперевезення планують повернути на останньому, третьому етапі.

Раніше про наміри відновити польоти з України також заявили Czech Airlines, AirBaltic та Wizz Air. Однак в Міністерстві інфраструктури ці плани назвали такими, що вводять в оману пасажирів, оскільки уряд ще не прийняв рішення щодо зняття обмежень.  

Головне фото: Lufthansa

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *