Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі знову відкриється

Борделі у кварталі червоних ліхтарів у столиці Нідерландів знову почнуть приймати відвідувачів з 1 липня. Але тут не сподіваються на швидке відновлення галузі.

Як повідомляє УНІАН, секс-працівники кварталу зможуть працювати без усіляких обмежень згідно з рішенням уряду. Голова профспілки Red Light United Фелісія Анна зазначила в одному з інтерв’ю, що гроші у працівників закінчились і вони очікують повернення клієнтів.

Квартал червоних ліхтарів було зачинено в середині березня через карантинні заходи задля протидії коронавірусу. Як зазначається, співробітники секс-індустрії не отримували жодної підтримки від держави під час карантину.

Зазвичай, квартал червоних ліхтарів відвідували до 35 тисяч туристів щодня. Але зараз відновлення туризму в Амстердамі йде дуже повільно, тож швидкого реанімування бізнесу тут не очікують. Втім, працівники обіцяють дотримуватись правил безпеки: усе, що можна, будуть ретельно дезінфікувати, а також слідкуватимуть за регулярним миттям рук. А от дотримання соціального дистанціювання в цій галузі неможливе.

Головне фото: amsterdamredlightdistricttour

Раніше ми повідомляли, що співзасновник Airbnb Браян Ческі вважає, що подорожей, якими ми їх знали, більше не буде.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *