Не совок: Олена Загребіна про радянські мозаїки як мистецькі та туристичні об’єкти

Радянські мозаїки, фрески, панно, якими візуально прикрашали громадський простір, для багатьох – лише привиди тоталітарного минулого. Інші ж можуть розгледіти серед них справжні шедеври. Олена Загребіна про те, чому варто придивитися до монументальних об’єктів прямо зараз.

Читати далі

Цикорна історія: Ірина Варламова про те, як з невеликого села зробити осередок агроекотуризму

Ірина Варламова – юрисконсульт, яка разом з однодумцями взялася за відновлення цикорного бренду в невеличкому селі на 380 мешканців.

Читати далі

Влад Чумаченко про скелелазний туризм в Україні

Влад Чумаченко – альпініст, скелелаз, керівник дитячого табору “ЕкстреМал” та проєкту CLIMB_Korostyshiv. Нещодавно став головою комітету з розвитку скельних районів в Україні при Національній федерації альпінізму та скелелазіння. Людина, яка щиро турбується про розвиток скелелазіння в Україні.

Читати далі

Валерій Кришень про мототуризм: “Україна – справжній клондайк для офроуду!”

Валерій Кришень – перший український мандрівник, який самотужки здійснив навколосвітню подорож на мотоциклі. Був ведучим авторської програми “Мотошоу” на Першому автомобільному телеканалі, заснував власну мотошколу. Нещодавно разом з другом відкрив агенцію мотоподорожей “Mototravel Agency”. Ми розпитали Валерія, як зараз розвивається мототуризм в Україні.

Читати далі

Павло Федикович про тревел-журналістику в епоху коронавірусу

Він живе у Львові, постійно подорожує та пише матеріали для таких відомих англомовних видань, як The Independent, Lonely Planet, CNN, BBC Travel, The Irish Times, The Guardian. Павло Федикович розповів нам про нинішній стан та перспективи тревел-журналістики, сюрпризу немає: усе складно.

Читати далі