Готель без стін та даху: цікава пропозиція відпочинку у Швейцарських Альпах

Скучили за свіжим повітрям під час карантину? В цьому готелі його більш, ніж достатньо! Адже “номери” тут не мають ані стін, ані стелі, ані вікон – лише двоспальне ліжко на дерев’яному помості серед Альп!

Проєкт “Zero Real Estate” (“Нульова нерухомість”) в 2018 році відкрили в комуні Вільдхаус на території Швейцарії брати-близнюки Френк і Патрік Рікліни. В умовах тотального карантину та пропагування соціального дистанціювання він знову набув чималої популярності.

Фото zerorealestate
Фото urdesignmag

Зараз відвідувачам доступні 7 номерів, з який відкриваються захопливі види на гірські схили, соснові ліси, зелені долини. І гостям абсолютно ніщо не заважає милуватись ними!

Вартість однієї ночівлі в цьому незвичайному готелі складає 295 швейцарських франків або близько 300 доларів США. В ціну входить обслуговування дворецьким, вітальний подарунок, легкий сніданок, що подається в ліжко, та безалкогольні напої. На випадок дощу, неподалік побудовані так звані “резервні кімнати”, де гості можуть сховатись.

Фото abendzeitung-muenchen

На сайті готелю зазначається, що він користується неабиякою популярністю: зараз у списку очікування зареєстровані вже 9 тисяч охочих відпочити тут!

Головне фото: zerorealestate

Фото zerorealestate
Фото zerorealestate
Фото zerorealestate
Фото toggenburg

Раніше ми розповідали про смішні готельні фейли з усього світу

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *