52 варіанти відпочинку на Івано-Франківщині

Проєкт “52 вікенди на Івано-Франківщині” презентували на Прикарпатті в Управлінні туризму ОДА. Він передбачає цікавий, змістовний відпочинок на всі календарні вихідні року.

Про запуск проєкту повідомив Укрінформ. На презентації начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко зазначив:

“52 вікенди на Івано-Франківщині – це 52 варіанти відпочинку на вихідних, які ми можемо запропонувати туристам в нашій області. Це й етнотури, й гастромандри, й екстремальні тури – від рафтингу на Черемоші до польотів на параплані в Тлумацькому районі. Ми намагалися об’єднати усі локальні дестинації області: від Галича до Верховини, від Долинщини і до Городенківщини”.

За його словами, аналогічних проєктів в Україні майже немає. Для розробки цікавих пропозицій адміністрація області об’єдналася з 14 представниками туристичного бізнесу Прикарпаття. Своєю стратегічною метою учасники називають розвиток внутрішнього туризму.

Передерко наголосив, що проєкт “52 вікенди на Івано-Франківщині” націлений на подолання стереотипів і міфів, які склалися відносно доріг, цін та можливостей цікаво провести час в Україні. За його словами, “за останні 10 років в українців склалось враження, що всюди погані дороги, високі ціни, які не відповідають якості, і в нас, взагалі, нецікаво… Насправді це не так, бо українці не знають Україну. В Карпатах є гідні заклади розміщення, які відповідають співвідношенню “ціна-якість”, цікаві інтерактивні атракції, і все це ми хочемо показати в нашому проєкті”.

“На Івано-Франківщині ви знайдете цікаві заняття в будь-яку пору року, незалежно від того 18 Вам років чи 60, подорожуєте наодинці чи з гучною компанією, відвідуєте цю місцевість вперше чи приїжджаєте у наш край щороку”, – йдеться в описі проєкту на сторінках порталу Івано-Франківщина туристична.

Головне фото: iftourism

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *